XXXII Przegląd Muzyki Różnej „STAŚ”

Stało się!
Wczoraj odbył się długo wyczekiwany przez nas Przegląd Muzyki Różnej „STAŚ”. Poziom na wczorajszej edycji był niezwykle wysoki, a pomimo to każdy z artystów zaprezentował się fenomenalnie. Nasze wspaniałe jury miało ogromny problem z przyznaniem głównej nagrody, ale po długich i burzliwych narach zapadł werdykt… WYGRYWA ZESPÓŁ RTSHI!!!

Ponadto wyróżnieni zostali:
Agata Jonasz – wokal
Natalia Kosmowska – wokal
Iga Jaworska – wokal
Rafał Jakóbczyk – bas

Nie tylko nagrodzonym ale wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu swoich pasji. Podczas tegorocznej edycji mieliśmy okazję gościć zespół KOKAVICE, który z przytupem zakończył całe wydarzenie.

Pragniemy podziękować jury, które zgodziło się poświęcić swój czas by ocenić nasze młode gwiazdy. To wszystko nie miałoby miejsca, gdyby nie nasi sponsorzy i Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Stanisława Staszica w Lublinie. To dzięki Państwu do tylu lat możemy odkrywać i wspierać talenty młodych twórców. Jak mawia naszych szanowny Dyrektor to wydarzenie ma wspaniałą tradycję, która nie mogłaby być kontynuowana, gdyby nie nasi organizatorzy i wolontariusze. Jest to grupa uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie dbająca by każda edycja była wyjątkowa.

A Wam droga publiczności pragniemy podziękować za wspaniałą zabawę i zaprosić na kolejne edycje.

Bolek Główczyk oraz Karol Zimmer przygotowali także krótkie podsumowanie tego wydarzenia:

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Lublin w ramach promocji Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

fot. Oliwia Pernak