Witaj na oficjalnej stronie

Stasiego Radia!

Jesteśmy internetową rozgłośnią radiową prowadzoną przez uczniów i nauczycieli I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie. Na naszej antenie usłyszycie audycje o zróżnicowanej tematyce. Nas, redaktorów, ogranicza jedynie wyobraźnia. Mamy nadzieję, że wśród słuchaczy znajdują się także absolwenci naszej Szkoły. Liczymy na to, że Stasie Radio stanie się płaszczyzną wymiany doświadczeń różnych pokoleń Staszicaków. Chcemy być też cyfrową kroniką Szkoły. Na naszej stronie regularnie będą pojawiać się archiwalne audycje dokumentujące życie Staszica.Do zespołu Stasiego Radia może dołączyć każdy chętny uczeń naszej Szkoły. Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły dotyczące treści i formy programów. Prosimy o opinie, zapytania, komentarze i sugestie!

Ramówka

{{ nameOfWeekDay }}

Autor Tytuł Godziny odtwarzania
{{ zz.creator }} {{ zz.title }} {{ zz.time1 }} {{ zz.time2 }} {{ zz.time3 }} {{ zz.time4 }}