Staszic charytatywnie

STASZIC CHARYTATYWNIE! Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to zwykle czas gdy otwieramy nasze serca dla potrzebujących. W tym roku, jak nigdy przedtem, mimo kryzysu i wielu trudności, udało się zorganizować tak wiele różnego rodzaju akcji charytatywnych. Samorząd Uczniowski miał pełne ręce roboty: dzięki Wam zebraliśmy całą górę niezbędnych rzeczy w przytulisku dla dzikich zwierząt, ubrań zimowych dla mieszkańców regionów objętych wojną na Ukrainie, zrobiliście piękne paczki świąteczne dla dzieci, podopiecznych fundacji Agape i Domu dla Dzieci Przylądek oraz dzieci przebywających że swoimi matkami w zakładach karnych, uczniowie klas IB przekazali słodycze dzieciom z placówek opiekuńczych. Okazaliscie ogromne serce potrzebującym! Dziękujemy!