Siatkarki ze Staszica ósme w Polsce!

W dniach 13-15 czerwca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce w ramach rozgrywek Licealiady odbywały się Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze reprezentantki miały okazję rywalizować z najlepszymi zespołami w kraju (głównie z uczestniczkami finałów klubowych Mistrzostw Polski), a stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym zawody były doskonałą okazją do poprawy swoich umiejętności oraz zdobycia nowych boiskowych doświadczeń.

Występując pierwszy raz w historii szkoły na zawodach tej rangi nasze dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły ósme miejsce.

Skład zespołu: Anna Bartkiewicz (IID), Anna Bochyńska (IIE), Katarzyna Dębowczyk (IID),  Julia Dzierba (IE), Alicja Kwiatek (IIB), Gabriela Paśniczek (IIF), Magdalena Piliszczuk (IIF). Trener: Adam Wawrzyniak

Dziękujemy Szkole oraz Stowarzyszeniu Rady Rodziców za finansową pomoc w organizacji wyjazdu.