Miło nam poinformować, że wspólnie z Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Piastowie oraz Lillestrom Videregaende Skole w Norwegii rozpoczynamy realizację międzynarodowego projektu pt. „Norweski przepis na nauki doświadczalne”, który jest dedykowany nauczycielom chemii, biologii i fizyki w programie Matury Międzynarodowej. Celem projektu jest rozwój kompetencji nauczycieli przedmiotów doświadczalnych. Piastowskie LO jest liderem projektu i odpowiada za organizację i przygotowanie szkolenia, które  poprowadzą eksperci z Lillestrom Videregaende Skole w Norwegii  wspierani przez kadrę I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie. Doświadczeni  nauczyciele przedmiotów eksperymentalnych z norweskiej szkoły przeszkolą nieodpłatnie grupę 30 polskich nauczycieli ze szkół z programem IB. Szkolenie odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2022 roku w Lublinie.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w linku  http://www.lopiastow.pl/norweski-przepis-na-nauki-doswiadczalne/

Projekt jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa w ramach Programu Edukacja.