„Pride and Prejudice”

Szanowni Uczniowie,
Chcielibyśmy podziękować Wam za wspaniałe wystawienie spektaklu „Pride and Prejudice”. Wasz talent, zaangażowanie i wysiłek, które włożyliście w przygotowanie tej produkcji, były naprawdę niesamowite. Zagraliście swoje role z pasją i profesjonalizmem, co skutkowało niezapomnianym i poruszającym przeżyciem dla nas, jako widzów. Dziękujemy Wam także za poświęcenie czasu i wysiłku w czasie prób i przygotowań do spektaklu. Byliście świetnie przygotowani, dzięki czemu mieliśmy okazję doświadczyć wspaniałej sztuki i docenić Wasze umiejętności. Jesteście prawdziwymi gwiazdami sceny, i mamy nadzieję, że będziecie kontynuować rozwijanie swojego talentu i pasji teatralnej. My i cała społeczność szkolna jesteśmy z Was dumni!
Z wyrazami uznania,