Klasa 3D w siedzibie Google Polska i Operze Narodowej!

W dniu 8.12 klasa 3D odbyła wycieczkę kulturalno-edukacyjną do Warszawy w ramach klasowej integracji. Plan wycieczki zakładał zwiedzanie siedziby Google Polska oraz spektakl w Operze Narodowej. Wizyta w kwaterze technologicznego giganta rozpoczęła się warsztatami z cyberbezpieczeństwa i kreatywnego myślenia. Następnie klasa została oprowadzona po kilku z 32 pięter wieżowca. Uczniowie zobaczyli m.in. stanowiska pracownicze, game room, strefę relaksacyjną, siłownię oraz stołówkę. W międzyczasie delektowali się pysznymi przekąskami dla pracowników i gości firmy. Po wyjściu z biura, świetnie ubrani udali się na Plac Teatralny do Opery Narodowej. Tej nocy w repertuarze była “Aida” Giuseppe Verdiego – historycznie napisana z okazji otwarcia Kanału Sueskiego. Uczniowie podziwiali świetną choreografię i wstawki baletowe. Najbardziej widowiskowy był jednak oczywiście śpiew artystów i muzyka!