11 grudnia 2021 rouku odbył się dziewiąty (pierwszy w tym roku) Ogólnopolski Algorytmiczny Turniej Drużynowy w ramach projektu „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu„. Naszą szkołę reprezentowało 10 drużyn (wszystkich zespołów było 145). Czwarte miejsce w rankingu ogólnym i najlepszy wynik wśród naszych reprezentantów uzyskał zespół w składzie: Mateusz Jacniacki, Wojciech Krupiński z klasy 3DG. Pozostali uczestnicy z I LO to: Magdalena Kociubińska, Filip Kucharczyk, Piotr Ochal, Dominik Gąska, Kamil Kostyła, Karol Wziątek, Borys Piątek, Jacek Winiarczyk, Olaf Mianowski, Szymon Świderski, Bartosz Wójtowicz, Mikołaj Bogusz, Maciej Kowalski, Oskar Maksim, Jędrzej Stafańczyk, Filip Kontek, Michał Gryzio, Wiktor Proć, Dominika Startek, Dominika Zielińska, Jadwiga Myna, Strojek Malwina, Dziedzic Natalia, Łukasz Sadownik, Szymon Wroński, Mateusz Jankowski, Mikołaj Fitas.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie Naszej Szkoły i zachęcamy do udziału w kolejnych turniejach.