Warsztaty języka angielskiego w Barnstaple, Devon 19-26.02

Wyjazd językowy przy współpracy z SOL (Sharing One Language).

Zapraszamy na wspaniałą przygodę do BARNSTAPLE w Devon (300km od Londynu, 10 km od Oceanu Atlantyckiego). Oferujemy ciekawe metody uczenia się języka angielskiego osobom w każdym wieku oraz poznawanie języka poprzez codzienny kontakt z rodzinami angielskimi i wykwalifikowanymi nauczycielami w Anglii. Program może obejmować odwiedzenie miejsc: Day Trip to Tintagel & Boscastle, Lynton & Lynmouth, Woolacombe & Ilfracombe, Clovelly & Westward Ho! , Exeter.

SOL jest wyjątkową organizacją non-profit, , której misją jest wspieranie nauczania i uczenia się języka angielskiego w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W Devon, jednym z najpiękniejszych angielskich hrabstw, przez cały rok prowadzone są warsztaty językowe dla młodzieży i dorosłych.

Ramowy program pobytu i szacunkowe koszty:

1 DZIEŃ wylot samolotem. Przylot do Londynu. W drodze do Barnstaple zwiedzanie Stonehenge oraz Katedry Salisbury. Dojazd do Barnstaple ok. 17.00 – 18.00 zakwaterowanie u rodzin angielskich, kolacja.

2- 7 DZIEŃ

Zajęcia językowe w szkole w Barnstaple oraz wycieczki – zwiedzanie hrabstwa Devon z miejscowym przewodnikiem.

8 DZIEŃ

Wyjazd z Barnstaple do Londynu. Przelot do Warszawy.

Oferta dla grupy liczącej 46 uczniów.

Koszt wyjazdu: 442,00 GBP + ubezpieczenie (ok. 70zł) + koszt transportu Lublin-Modlin-Lublin (ok. 130) + cena biletu lotniczego + ewentualne wymagane opłaty związane z sytuacją pandemiczną.

Cena 442, 00 GBP obejmuje:

1. Transport – dojazdy na lotnisko w Anglii oraz wycieczki autokarowe podczas pobytu.

2. Kurs z zakwaterowaniem:

• zajęcia językowe 8,5 godziny dziennie (od 8.45 do 12.45 w szkole, potem nauka w terenie – wyjazdy, zadania i zwiedzanie)
  • zakwaterowanie u rodzin angielskich w pokojach 2 osobowych, które wybierane są na zasadzie dokładnego wywiadu bezpośredniego i środowiskowego. Rodziny zaangażowane posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy i chętnie goszczą dzieci, młodzież i dorosłych z innych krajów. – wyżywienie: 3 posiłki dziennie ( śniadania, pakowany lunch, obiadokolacje)
  • program wieczorny z rodzinami

Korzyści wynikające z korzystania z pobytu u rodzin angielskich:

• Możliwość integracji i bliższego poznania kultury angielskiej.
  • Kontakt z „żywym” językiem angielskim.

Informacje o szkole i kursie na stronie internetowej: https://www.sol.org.uk/ oraz na FB.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele j.angielskiego:

Edyta Bajda-Kowalczyk, Małgorzata Pietrzak, Beata Raczkiewicz-Piądłowska oraz Tomasz Kruk