Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromne sukcesy w olimpiadach i konkursach chemicznych.

Aleksandra Kawka, uczennica klasy 3EG, zakwalifikowała się do etapu centralnego 68. Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej, zajmując czwarte miejsce w Polsce!

Do finału Olimpiady  Wiedzy Chemicznej z Uniwersytetem Jagiellońskim awansowali uczniowie z klasy 3EG: Aleksandra Kawka, Karolina Golonka, Aleksandra Niewolska, Maciej Biskupski, Mateusz Gawiński, Mateusz Jeż – Jagielski oraz uczniowie z klasy 3EP: Michał Sudewicz, Gabriel Terpiłowski, Piotr Konarzewski, Dawid Mazurek, Julia Garbacz, Zuzanna Tomczuk, Karol Wojdanowski oraz Dominik Walencik z klasy 2E.

Do II etapu XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikowali się uczniowie z klasy 3EG: Aleksandra Kawka, Katarzyna Tatys, Aleksandra Niewolska, Maja Strawa, Małgorzata Michalska, Maciej Biskupski, Mateusz Gawiński, Mateusz Jeż-Jagielski, Rafał Mięgoć .

Do III etapu XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza zakwalifikowali się uczniowie z klasy 3EG: Aleksandra Kawka, Maciej Biskupski oraz uczniowie klasy 3EP: Julia Garbacz, Dawid Mazurek, Michał Sudewicz i Karol Wojdanowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finałach.

Agnieszka Adamczuk-Kukiełka i Małgorzata Kasprzak