26 listopada 2021r. w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur odbyła się XXXI Edycja Przeglądu Muzyki Różnej „Staś”. Nagrodę główną (tj. nagranie singla w lubelskim studio nagraniowym Wesoła24 Studio) przyznano pięcioosobowemu zespołowi MonF!
Poza tym jury wyróżniło nagrodami (ufundowanymi przez sklepy muzyczne Quena i Massive Music) w kategorii:
– najlepszego wokalisty, zdobyła Magdalena Palinka z zespołu Latające Ośmiornice oraz Aleksandra Wójtowicz (solistka);
– najlepszego basisty, zdobył Paweł Wojciechowski z zespołu Energiczny Live;
– najlepszego gitarzysty, zdobył Mateusz Wójcik z zespołu Flowers of the Jungle.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział w konkursie i zaprezentowanie imponującego poziomu podczas przeglądu:

– Aleksandra Wójtowicz
– Julia Nowacka
– Basia Benicka
– 7 Elements
– Flowers of the Jungle
– Latające Ośmiornice
– MonF
– Energiczny Live

To wspaniałe przedsięwzięcie nie odbyłoby się, gdyby nie przedstawiciele naszej szkoły:
– z działu Organizacji:
Sylwia Łazarz, Ignacy Chodowski, Szymon Łabędziewski, Ania Maciaszczyk, Zuzanna Pituch, Tobiasz Walkiewicz, Kornelia Trusiewicz, Eryk Stawiński, Stanisław Chołody, Adam Pochodyła;
– prowadzący:
Basia Stojek, Michał Bielawski;