Praktyczna lekcja zawodu!

W imieniu uczniów klasy 2B ILO im. St. Staszica, prof. Jana Maleski i swoim pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania Panu Sędziemu Piotrowi Skibińskiemu i Pani Mecenas Annie Prochal-Borek, którzy umożliwili nam poznanie pracy sądu i tajników zawodu sędziego i radcy prawnego.

Dziękujemy Panu adwokatowi Maciejowi Chorągiewiczowi za wtajemniczenie nas w pracę adwokata i rzecznika Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

Cenne informacje dostaliśmy również od Pana Jana Kopeć Prezesa Zarządu w Instytucie Kreatorów Przyszłości.

Dzisiejszy dzień był dla nas niezapomnianym przeżyciem i doświadczeniem, poświęcony czas Wszystkich Państwa, w szczególności Sędziego Piotra Skibińskiego pozostanie dla nas lekcją, którą zapamiętamy na długo.

Z wyrazami wdzięczności i uznania,
Ewa Połczyńska-Chmielnicka
Jan Maleska