Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej z UJ

Ogromny sukces odnieśli uczniowie Staszica którzy zakwalifikowali się do do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Uniwersytetem Jagiellońskim. Aż 30 uczniów w finale to liczba imponująca za co należą sią brawa. Gratulujemy ciężkiej pracy i zaangażowaniu, poniżej lista finalistów:

4EP: Michał Sudewicz, Gabriel Terpiłowski, Julia Sułek, Alicja Lenart, Dawid Mazurek, Julia Garbacz, Zuzanna Tomczuk, Karol Wojdanowski, Anna Maciaszczyk, Estera Gromaszek,  Alicja Lewczuk, Kuba Wolanin, Hanna Jędruszewska, Gabriela Głowala oraz Anna Krzyżanowska.

klasa

3e: Dominik Walencik, Kacper Mańko i Mikołaj Tyra.

3f: Małgorzata Kowalczyk, Szymon Gorgol, Wiktor Rafalski, Wiktoria Wnuczek, Wiktoria Włoszczak, Julia Syzdek, Zuzanna Pituch,

2F: Anastazja Jaruga, Zuzanna Chruściel, Mikołaj Borsuk, Weronika Chabros, Piotr Bulenda, Piotr Gałan, Natalia Wójcik, Natalia Przybysz, Mikołaj Dziak, Marcelina Mac, Bartosz Solis, Anna Rycerz

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finałach.

Agnieszka Adamczuk-Kukiełka i Małgorzata Kasprzak