Loteria charytatywna

Samorząd Uczniowski organizuje akcję charytatywną, z której dochód przeznaczymy na pomoc Olusiowi Polakowi z Lublina. To dwulatek z wadą serca, która nie pozwala na normalne funkcjonowanie dziecka. Oluś czeka na operację w klinice w Bostonie, której koszt to ponad MILION złotych. Zbiórkę organizuje fundacja „siepomaga” (na stronie fundacji dostępne są szczegóły https://www.siepomaga.pl/aleksander-polak ). My zorganizujemy z Waszą pomocą „LOTERIĘ FANTOWĄ”.
Każdy z nas ma w domu rzeczy, które mu się znudziły i chętnie wymieniłby na inne.
Prosimy żebyście przynieśli je do szkoły i oddali na loterię. Do akcji mogą włączyć się wszyscy pracownicy szkoły, a wasze fanty zyskają drugie życie.
Osoby odpowiedzialne za zbiórkę to: wiceprzewodnicząca SU oraz klasa 2F. Będziemy czekać na Was każdego dnia w sali 43 na obu długich przerwach, od 10.10 do 18.10. Prosimy do oddawanej rzeczy dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.
Co możecie przynosić:
książki, gry planszowe, ramki na zdjęcia, biżuteria, pluszaki, kubki, niezniszczone ubrania: apaszki, czapki, rękawiczki, szaliki, obrazki, wazoniki, przybory szkolne itp.
Ważne, aby rzeczy nie były zniszczone!!
Sama loteria odbędzie się w auli w dniu 19.10 w godzinach 9:35 – 13:35
W auli będziecie mogli kupić dwa rodzaje losów w cenie 2zł oraz 4zł i tym sposobem zdobyć fant, któremu nadacie drugie życie:) JEST TO WASZ DAR SERCA DLA CHOREGO CHŁOPCA! Uzyskana kwota trafi w całości do Olusia. Pamiętajcie: tutaj każdy grosz się liczy!