im. Stanisława Staszica
w Lublinie

Najlepszy młody polski fizyk jądrowy

Jacek Winiarczyk, uczeń klasy 2 D, został laureatem I miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energii Jądrowej w Polsce NUKLEO. Serdecznie gratulujemy.

Z kawą przy książce z książką przy kawie

Biblioteka szkolna zaprasza na wydarzenie „Z kawą przy książce z książką przy kawie”. 7 grudnia (środa) zapraszamy do biblioteki na kawę. Wypożycz książkę i napij się pysznej kawy z aeropresu lub przelewu (slow-coffe). Zabierzcie swoje kubki… Czekamy na Ciebie !!!

Cała Prawda o Staszicu

Staszic - szkoła z pasją

Samorząd Uczniowski

Samorząd – to właśnie praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.

2022_Samorząd_3
Filip