Stasie Radio nadaje!

W dniu 1marca br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Staszica w Lublinie odbyła się uroczysta inauguracja działalności Stasiego Radia. Tę podniosłą chwilę swoją obecnością zaszczycili: zastępca dyrektora Departamentu Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin – Pan Mirosław Jarosiński, dyrektor

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Do etapu centralnego olimpiady awansowali: Klasa 3e – Szymon Kozak, Klasa 2d – Jakub Niemira, Klasa 4e –  Dominik Walencik, Klasa 3f – Natalia Przybysz, Mikołaj Borsuk, Klasa 3a – Mateusz Pastuszko Gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w finale.

Cała Prawda o Staszicu

Staszic - szkoła z pasją

Samorząd Uczniowski

Samorząd – to właśnie praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.

Krzysztof Lizak
Krzysiek